"TÜSİAD Bu Gençlikte İş Var!"

Yarışması Başlıyor!

Sayın Prof.Dr. Nevzat Tarhan,

Sizlerin de takdir edeceği üzere girişimcilik yarınlarda büyüyecek inovasyon filizlerinin en önemli adımı ve ekonomik büyümenin olmazsa olmaz bileşenidir.

Geleceğin liderleri, siyasileri, yatırımcıları veya yöneticileri olacak üniversite gençliğinin girişimcilik farkındalığını artırmayı hedefleyen “TÜSİAD Bu Gençlikte İŞ Var!” Yarışması’nın yeni döneminin başladığını sizlere bildirmekten mutluluk duyuyoruz. TÜSİAD olarak yarışma kapsamında üyelerimizin bilgi ve deneyimlerini gençlere sunarken, girişimciliğin aslında bir kariyer hedefi olduğunu da vurgulamak istiyor ve iş dünyasının geleceğini temsil eden gençler için çalışıyoruz.

Yarışma sonunda en çok başvuru yapan üniversiteye verilmek üzere bir TÜSİAD Girişimcilik Bayrağı hazırlamış bulunuyoruz. Bunun yanı sıra öğrenci kulüplerinin ve topluluklarının TÜSİAD ile direkt iletişim kurabilmesi için, proje internet sitemiz üzerinde onlara özel bir kayıt alanı da oluşturuldu. Yarışma sonunda teslim edilecek TÜSİAD Girişimcilik Bayrağı’nı taşıyan üniversitenin, 2016 yılında sizin üniversiteniz olmasını dileriz.

Girişimci ve üretken gençler yetiştiren vizyonunuzla örtüşen bu yarışma için desteğinizi bekler, heyecanımızı paylaşarak duyurumuzun yayılmasında sağlayacağınız katkı için şimdiden teşekkür ederiz.

Saygılarımızla.

Cansen BAŞARAN-SYMESTÜSİAD Yönetim Kurulu Başkanı